Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama sektörü, 2000 yılından sonraki dönemde hanımların iş hayatına katılımlarının artması neticesinde ihtiyaca bağlı olarak ortaya çıkmıştır.

İlk zamanlar tamamen ilkel yöntemlerle başlayan halı yıkama, zaman içinde gerçekleşen makineleşme sayesinde son derece modern tesislerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Modern tesisler söylemimiz sizi yanıltmasın. Modern bir tesis kurmak 500 bin ila 1 milyon lira arasında değişen rakamları bulmaktadır. Bu sebeple sektörde ilkel yerler ve modern tesisler ucuzlar ve pahalılar olarak ayrışmıştır.

İlkel yerlerde herhangi bir makineleşme olmadan tamamen kalitesiz, tekstile ve insan sağlığına zararlı şampuanlarla ucuz fiyatla hizmet verilirken temizlik ve hijyen kurallarına uymanın mümkün olmadığı bilinmektedir. Bu durum bebeklerde cilt sorunları ve astım gibi rahatsızlıklara sebep olmaktadır.

Modern tesislerde temizlik ve hijyen kalitesini üst düzeye çıkaracak makinelerle birlikte kaliteli şampuanlarla son derece sağlıklı hizmet alınması mümkündür. Üç kuruş için, ne kendinizin ne de bebeğinizin sağlığı ile oynamayın.

Kaliteli Hizmet İçin Bizi Seçin.


Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting