Halı Yıkamada Sıcak Su

Halı Yıkamada Sıcak Su

Halı Yıkamada Sıcak Su

Nedendir bilinmez halı yıkama sektöründe sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve leke sökücü ürünlerin üzerinde de 30°c üzerinde etkilidir yazmaktadır. Bu durum halı yıkama şampuanları içinde aynıdır. Bu noktadan yola çıkacak olursak sıcak suyun temizleyici ürünlerin etkisini arttıran bir faktör olduğunu anlamak güç olmasa gerek.

Sıcak suyun bir diğer etkisi de kir ve lekelerin çözülmesini kolaylaştırmasıdır ki bu da çok önemlidir. Bu bağlamda sıcak su kullanıldığında temizleyici kimyasallardan tasarruf edileceği gibi daha az emek harcayarak temizlik kalitesini yükseltmek de mümkündür.

İşte bu durumu fark eden Güven Halı Yıkama gerekli yatırımları yaparak 3 Mart 2011 den itibaren halı yıkamada sıcak su kullanımına geçmiştir. Yaptığımız araştırmalar halı yıkamada sıcak su kullanımı olmadığını Türkiye de sıcak suyla halı yıkayan ilk kurum olduğumuzu göstermektedir. Bu durum Güven Halı Yıkama müşterilerinin ne denli ayrıcalıklı olduğunun çok önemli bir göstergesidir.

Her zamanki gibi yine iki kesime mesajım olacak.

Birincisi halı yıkama sektörü işletmecilerine; yıllardır kullanımına karşı olduğum ve her fırsatta kaldırılmasına yönelik yazılarım ve söylemlerimin olduğu havuz sistemini terk etmenizi sağlayacak çok önemli bir etkendir sıcak su. (Havuz sisteminin sakıncalarını öğrenmek için web sitesindeki Halı Yıkama da Havuz Sistemi başlıklı makaleyi okuyunuz).

İkincisi değerli müşterilerimize; halılarınızın sıcak suyla yıkanması, Türkiye de ilk oluşumuz sebebiyle çok önemli bir ayrıcalıktır ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına neler yapabileceğimizi gösteren önemli bir unsurdur. Bu ayrıcalığı tüm eş, dost ve akrabalarınıza yaşatmak için, çevrenizdeki herkese Güven Halı Yıkama Tesislerinde halıların sıcak suyla yıkandığını duyurun.

Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet için bizi seçin.


Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting