Yorgan Yıkama Aşamaları

Yorgan Yıkama Aşamaları

Yorgan Yıkama Aşamaları

1. AŞAMA SİPARİŞ: 

Bizi aradığınızda ekranımızda çıkan telefon numaranız müşteri numaranızdır ve daha önce bizimle çalışmışsanız sistemimizde kayıtlısınızdır. Siparişiniz kayda alınır ve adresiniz servis personelimize mesaj olarak yollanır. (Sabit telefon numaraları taşınma anında sorun teşkil etmektedir o sebeple kayıtlarımızı cep telefonu numarası ile tutmaya özen gösteriyoruz.)

2. AŞAMA TESLİM ALMA: 

Yorganlarınız servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınır ve fişin altı hem müşteri hem servis elemanı tarafından imzalanır.
 
3. KONTROL VE TASNİF: 

Tesisimize gelen yorganlar, hasar ve kusur (yırtık, sökük, yanma, ağarma, ve benzeri) tespiti yapılır. Kusurlu olanların bilgisi yıkama öncesinde müşteriye bildirilir. Kusur, müşterinin bilgisi dahilindeyse yıkamaya alınır.

4. AŞAMA AYIRMA: 

Tesisimize gelen yorganlar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır. Her evin ürünü kendi içerisinde yıkanır, farklı evlerin ürünleri aynı makinede yıkanmaz.
 
5. AŞAMA YIKAMA: 

Yorganlarınız 20 Kg Endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi ile yıkanır. Leğende veya büyükçe bir teknede çiğnenerek yıkama yapılmaz. 20 Kg endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi bölgemizde sadece GÜVEN HALI YIKAMA TESİSLERİ’nde vardır.

6. AŞAMA KONTROL: 

Yıkama işlemi tamamlanan yorganlar kalite kontrolü yapılmak üzere kontrol masasına alınır, yıkama kalitesi yetersiz görünen yorganlar yeniden yıkanmak üzere sistemin başına gönderilir.

7. AŞAMA KURUTMA: 

Kalite kontrolünden geçen yorganlarınız, üzeri güneş ışığı geçiren malzeme ile kapatılmış özel kapalı kurutma alanımızda askıya alınarak kurutulur.

8. AŞAMA PAKETLEME: 

Kuruma işlemi tamamlanan yorganlar parfüm sıkılarak paketlenir.


DİKKAT: PAKETLEME SEVK AMAÇLIDIR EVİNİZE ULAŞTIĞINDA YORGANLARINIZI AMBALAJINDAN ÇIKARINIZ!
 
9. AŞAMA SERVİS: 

Tesisimizdeki işlemleri tamamlanmış olan yorganlarınız son model araçlarımız ve açılıştan günümüze birlikte çalıştığımız, güvenilir personelimizle sizlere kapınızda teslim edilir.
 
10. AŞAMA TAHSİLAT: 

Yorganlarınız evinize geldiğinde ödemeyi kapınızda, ister nakit ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting