Bunları Biliyor musunuz?

Bunları Biliyor musunuz?

1) Halı yıkama firmalarının herhangi bir resmi kurum tarafından denetlenmediğini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafına kaldığınızı biliyor musunuz?

2) Halıların farklı evlerin halılarıyla aynı havuz içinde bekletildiğini, başka evlerin kılı, tüyü hatta evcil hayvanların dışkıları gibi zararlı unsurların sizin halınıza da sirayet ettiğini biliyor musunuz?

3) Maliyetleri düşürmek adına kuyu suyu kullanıldığını, yeraltı sularına kanalizasyon karıştığı hesaba katıldığında bahse konu kanalizasyon atığının sizin halınıza da sirayet ettiğini biliyor musunuz?

4) Halıların berbat denecek kadar pis ortamlarda hijyen kuralları dikkate alınmadan yıkandığını ve temizlenmeye giden halılarınızın gönderdiğiniz halinden daha pis bir şekilde geri geldiğini biliyor musunuz?

5) Halıların kaldırım üzerine, yol kenarına asılarak toz duman eşliğinde kurutulduğunu biliyor musunuz?

6) Maliyeti düşürmek ve sözde ucuz hizmet vermek adına bir çok kimyasal kalıntı içeren ucuz halı şampuanları ile birlikte bolca çamaşır suyu kullanıldığını biliyor musunuz?

7) Bir çok Avrupa ülkesinde insan sağlığına zararları sebebi ile kullanımı yasak olan çamaşır suyunun kontrolsüz kullanımı neticesinde halınız üzerinde kalan kanserojen ihtiva eden kimyasal kalıntıların halınız ile birlikte evinize geldiğini biliyor musunuz?

8) Çok ucuza hizmet veren yerlerde kar edebilmek için temiz görünen halıların sadece tozu alınıp parfüm sıkılarak yıkanmadan sizlere geri gönderildiğini biliyor musunuz?

9) Maliyetleri düşürmek ve sözde ucuza hizmet vermek adına eğitim seviyesi düşük, ucuz maliyetli fakat uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, hırsızlık ve hanımlara art niyetli yaklaşma gibi sorunları bulunan eleman çalıştırıldığını biliyor musunuz?

11) Kapılara dağıtılan broşürlerde halı yıkama yeri görüntüsü verilmesine rağmen bir çoğunun gerçek olmadığını, toplanan halıları oto yıkama yerlerine yıkatarak evlerinize getirdiklerini biliyor musunuz?

12) Ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden alınan hizmetin aslında alınmayan hizmet olduğunu ve sizlere daha pahalıya mal olduğunu biliyor musunuz?

13) Yıkama kalitesinden memnun kalmadığınız zaman şikayetinizi bildirmeniz durumunda "bu paraya bu kadar" "iade almıyoruz" gibi söylemlerle karşılaşıldığını, ısrar etmeniz durumunda küfredilerek azarlanabileceğinizi biliyor musunuz?

14) Halı yıkama hizmeti alırken "alt tarafı halı yıkama" düşüncesi ile hizmet almamanız gerektiğini, ince eleyip sık dokunması gerektiğini biliyor musunuz?

15) Doğru hizmet alabilmeniz için denetleyici olmanız gerektiğini, halı yıkama hizmeti alacağınız yeri görerek karar vermeniz gerektiğini biliyor musunuz?


Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting