Neden Biz?

Neden? Güven Halı Yıkama Merkezini Tercih Etmelisiniz
Halılarınızın nasıl? Yıkandığı önemliyse! Doğru adresiniz Güven Halı Yıkama Merkezidir.

1. Türkiye'de sıcak suyla halı yıkayan tek firmayız.

Değerli müşterilerimiz; unutmayınız ki sıcak suyla halı yıkayan tek firma Güven Halı Yıkama merkezidir. Bazı ucuz halı yıkamacılar, müşterileri kandırmaya yönelik söylemlerinde sıcak su ile yıkadıklarını iddia etmektedirler. Halıları sıcak suyla yıkadığını iddia edenlere itibar etmeyiniz. Sıcak suyla halı yıkamanın maliyeti yüksektir. 8 liradan ucuz fiyatla halı yıkayan yerlerin sıcak suyla halı yıkaması mümkün değildir.

2. Halılarınızı teslim alma fişi ile teslim alıyoruz.

Güven Halı Yıkama halılarınızı teslim fişi karşılığında alır ve halılarınızı aldığına dair size fiş verir. Bu fiş halılarınızın garantisidir ve herhangi bir sorun durumunda bu fiş ile hakkınızı aramanız mümkündür. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınızın alındığına dair herhangi bir evrak verilmez ve halılarınızın geri gelmemesi, yırtılması, bozulması durumunda hakkınızı aramanız mümkün değildir.

3. Zararlı Kimyasallara Dikkat.

Güven Halı Yıkama halılarınızı çamaşır suyu kullanmadan yıkayarak çamaşır suyunun zararlı etkilerinden korur. Onun yerine pahalı ama zararsız olan Kosla, Domestos gibi destekleyici ürünlerle birlikte kaliteli halı şampuanları kullanıyoruz. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde çamaşır suyu ve kanserojen madde ihtiva eden ucuz şampuanlar kullanılır ve çoğu zaman halılar çamaşır suyunun etkisiyle rengini kaybetmiş, bozulmuş olarak geri gelir.

4. Halı Dövme Makinesine Sahip Tek Firmayız.

Güven Halı Yıkama Merkezinde halı dövme makinesi vardır. Halılar yıkama öncesinde dövme işleminden geçirilerek toz, kum, kıl, tüy gibi tortulardan arındırıldıktan sonra yıkanır. Buna karşılı ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılar tozu toprağıyla direk yıkanır ve yüzeysel olarak temiz görünmesine rağmen asla temiz olmaz.

5. Havuz Sistemi Kullanmadan Yıkıyoruz.

Halılarınız Güven Halı Yıkama Merkezinde tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanır. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız kir ve lekelerin yumuşaması için toplanan yüzlerce halı ile birlikte akşamdan aynı havuz içinde suya basılır, sabahleyin yerlere serilerek yıkanır.

6. Kapalı Kurutma Alanına Sahibiz.

Güven Halı Yıkama Tesislerinde kapalı kurutma alanımız vardır. Halılarınız kapalı kurutma alanında tüm dış etkenlerden etkilenmeden kurutulur. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız, kaldırım üzerinde, bahçe çitinde, köprü veya dere korkuluklarında, cadde kenarlarında araçların tozu dumanı eşliğinde kurutulur.

7. Kurutma Fırını Kullanmıyoruz.

Güven halı yıkama büyük bir tesiste hizmet verir ve 5.000 metrekare halıyı asabilecek askı kapasitesine sahiptir. Ucuz firmalarda alan darlığı sebebi ile kurutma fırınları kullanılır. Fırınlarda yüksek ısı ile kurutulan halılarda sararama, bozarma gibi sorunlar yaşanır ve halınızın ömrü kısalır.

8. Son Süpürme ve Paketleme Makinesine Sahibiz.

Güven Halı Yıkama Tesislerinde toz alma ve paketleme makinesi vardır. Halılarınız paketleme öncesinde süpürülür. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız, askıdan alındığı haliyle size teslim edilir.

9. Yorgan, Battaniye ve Örtüleriniz Tek Tek yıkanır.

Güven Halı yıkama Tesislerinde 20 kg lık otomatik çamaşır makinesi vardır. Yorgan, battaniye ve kanepe örtüleriniz bu makinede yıkanır. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde yorgan ve battaniyeleriniz küvet benzeri bir tekne içinde çizmelerle çiğnenerek veya 50 kg lık makinelerde farklı evlerin ürünleri ile aynı anda yıkanır.

10. En Eğitimli En Ahlaklı Personel İle Çalışırız.

Güven Halı Yıkama en az lise mezunu, adli sicil kontrolü yapılmış, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş seçkin personel yapısıyla hizmet vermektedir. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde sezon sonunda işlerin yokluğu gerekçesi ile personel işten çıkarılır, yeni sezonda yeniden eleman alımı yapılır ve bu durumda da zaman zaman hırsızlık yapan, çapkınlık yaparak gittikleri evlerde hanımlara rahatsızlık veren personel barındırdıkları da olmaktadır.

 

Halılarınızın nasıl? Yıkandığı önemliyse! Doğru adresiniz Güven Halı Yıkama Merkezidir.


Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting