Müşteri Yorumları

Daha önce halılarını yıkadığımız müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor?

Sende Yorum Yaz

Sevil Aktas

Teşekkürler

kurtkoyde baska bir firmaya halılarımı veriyordum.sizi tavsiye üzerine buldum.gercekten işinizi iyi yapıyorsunuz.bilhassa tebrik etmek istedim.

Editör Cevabı
17 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Türkiye'nin sıcak suyla halı yıkayan tek firmasıyız. Güzel günlerde kirletin.

YILDIZ ÜNLÜER

Memnuniyet hk.

Uzun yıllardır halılarımı sizde yıkattırıyorum. Çok memnunum , çevreme de tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

Editör Cevabı
İlgi ve alakanıza teşekkür ediyoruz. Temiz, hijyenik, sağlıklı bir yaşam için bizimle çalışmaya ve yakınlarınıza bizi tavsiye etmeye devam ediniz. Teşekkürler.

Mehmet Karakaya

Teşekkür

Yıkamak için üç adet halı verdik Halılarımız dedikleri günde pırıl pırıl yıkanıp geldi. Atmayı düşündüğümüz çok sevdiğimiz halı yenisi gibi oldu. Aynı model halıyı bulamıyorduk. GÜVEN HALI YIKAMA Pendik'e çok Teşekkür ederiz. Ülkemizin işini böye iyi yapan Firmaların çoğalması arzumuzdur. Saygılarımla. MEHMET KARAKAYA 02.07.2016

dervişhan hamurişçi

TEŞEKKÜRLER

Gerçekten ön yargılı bir şekilde gönderdiğim halılarıız inanılmaz şekilde temiz ve ilk günkü gibi gelmiş teşekkürlerimizi size borç bildik. Bu şekilde dürüst ve öz verili çalışmalarınız için size ve tüm çalışanlarınıza teşekkürler eder iyi bayramlar dilerim...

Editör Cevabı
Müşteri memnuniyeti adına teknolojimizi her yıl bir adım ileri taşıma gayretimiz, sizlerden duyacağımız teşekkür ve övgüler içindir. Bu yıl sistemimize dahil ettiğimiz halı dövme sistemi 12 yıldır süre gelen kaliteli hizmet anlayışımızın gereği olan hizmet kalitesini bir kat daha arttırmıştır. Türkiye'nin sıcak suyla halı yıkama hizmeti veren ve halı dövme sistemine sahip tek firmasından önümüzdeki yıllarda da hizmet almanızı temenni eder bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ali ozturk

Sonsuz Tesekkurler A++++++

Saygıdeğer güven hali çalışanları ve yönetimi aldığınız paranın hakkını sonuna kadar hak ettiğinizi düşünerek ten yaklasik 3 yildir sizlerle calismis olmanin cok dogru bir karar oldugunu mükemmel bir hali yıkama firması olduğunuzu belirtmek istedim Eşim salondaki halıyı bu artık iflah olmaz deyip bana hali alacaksın dediği zaman ilk aklıma gelen tabiki sizlerdiniz ve inanın güvenini boşa cikarmadiniz :) sizlere çok tesekkur ederim hatta eşim hayretler içinde kaldı yeni aldım desem inanacakti:) Tekrardan aldığınız ücret helal olsun başarılarının devamını dilerim Saygılarımla Ali Öztürk

erdem özyuva

PARASINI HAKEDİYOR

Halıların temizliğini ailecek beğendik. Kredi kartıyla ödenmesi kolaylık. Söyledikleri zamanda(bir hafta) teslim ettiler (Ocağın sonuydu). Ayrıca teslim fişinde halıların metrekaresini tek tek ve doğru bir şekilde yazıyorlar. Bir kaç kez dört beş metrekare fazla söyleyen ve itiraz edince çeşitli bahaneler öne sürenlere (lekeler zor çıktı vb.) rastlamıştım... Kısacası parasını hakediyorlar, helal olsun....

özlem yurter

teşekkür ederim

Gerçekten çok teşekkür ederim. Halılarımı zamanında teslim aldım ve tertemiz, mis gibi kokuyor.Böyle bir sonuç alacağımı hiç düşünmüyordum. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

güldane yap

içiniz rahat etsin istiyorsanızz buyrun siteye :)

çokk memnunum çok temiz olduğundandan hiç şüphem yok tüm çalışan personelrinize tşk edrimm hassasiyetleri için

zehra güzel

Güvenli bir temizlik istiyorsan budur

Önce güven halıda emek veren herkese teşekurler. Taşınmama ragmen vaz gecmedim 6 yıldır güven halıya güveniyorum belki daha fazladır hatırladım kadarıyla 6 yıl böyle güzel ve temiz bir hizmet için ne kadar tşkr edersem az gelir hem halılarım hem koltuklarım her zaman güvenerek yıkatıyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum çoook memnunum uzun lafın kısası GÜVENLE GÜVEN HALI YA GÜVENİYORUM :)

Serap PARLAK

Halı Yıkamada Öncü

Halı temizliği itina gösterilmesi gereken bir iştir. Çünkü halılar üzerinde en çok bakteri bulunduran eşyalardandır. Benim çocuklarımın toza karşı alerjileri olduğu için halı temizliğine çok daha fazla önem vermekteyim. İşte bu huzuru güven halı yıkama sayesinde sağladım.

Editör Cevabı
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Halılarınızı tekrar yıkamak için sabırsızlanıyoruz :)
Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting